top of page
  • Yazarın fotoğrafıShiv

RealDeal, Vantablack.

Güncelleme tarihi: 3 Oca 2022

Bir kaç gündür yazamıyorum. İbrenin tersine döndüğüne eminim. Her gün daha da kötüleşiyor. Yalnız öleceğimin farkındayım ama arkamda bıraktığım izin temiz olması için uğraşıyorum. Çabalarımın boşa gitmesi artık umurumda değil. Hep öyle oldu çünkü. Kendime üzülmüyorum ama siz...


Buraya gelip bir nefret söylemi yazmak istemiyorum. Ama aynaya nasıl bakabiliyorsunuz, merak ediyorum. Birisinin yüzüne gülerken üzdüğünüz onca insan aklınıza nasıl gelmiyor, şaşırıyorum. Nasıl uyuyabiliyorsunuz. Gece sizi nasıl kabul ediyor kendi gökyüzüne anlamıyorum. Kusmak istiyorum. Bazılarınızı öldürmek istiyorum. Sokağın ortasında, dar ağacında sallandırmak istiyorum sizin gibileri. Asıl yerinizi belli etmek gerekiyor. Yoksa kim daha aşağılık bir insan olacak bunun yarışına girmiş gidiyorsunuz. İyi görünmeyi, iyi olmak zannediyorsunuz. İçten içe hasetle yanıyorsunuz. Asla kabullenemiyorsunuz bulunduğunuz noktayı. Her saniye daha da iyisini istiyorsunuz. Ama yine yetinemiyorsunuz. Karşılığında karakterinizden, ailenizden, gerçek sevgiden ne kadar verdiğiniz umurunuzda bile değil.

Acı çekiyorum. Bu maddi zevk için arkanızda bıraktığınız rezillik, bana ızdırap yaşatıyor. Ama gel gör ki; en temiz ve ahlaklı sizsiniz. En iyi insan sizsiniz. En dürüst, en çalışkan, en samimi, en erdemli sizsiniz. Laftan anlamayan beton kafalı aşağılık yaratıklar. Aldığınız eğitimden, yediğiniz yemeye hiçbir şey fark etmiyor sizin için. Hepinizin kanı aynı. O kadar sefilsiniz ki bazılarınızın hoşuna gidecek bu söylediklerim. Ama yeter, alayınızın a*ına koyayım.


Adım adım ölüyorum. Gün geçtikçe vücudum bu iğrençliğin daha fazlasını kaldıramıyor. Yersiz bir şekilde burnum kanıyor, kilo veriyorum, yemek yiyemiyorum, kusuyorum. Radikal kararlar alıyorum, her gün tekrar tekrar. Ama her akşam tekrar eziyorum bunları. Katlanamıyorum kendime ve üzüntüme. Şaşırmayacağıma kendi kendime söz vermiştim ama her seferinde başarıyorsunuz, tekrar şaşırıyorum. Keyfinizi ve maddi düşkünlüğünüzü s*keyim. Hayattaki tek amacınızın bu kadar basit olmasına inanamıyorum.


Ölümüm yakın, yapraklar tekrar yere düşmeden önce...

36 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Sulu Beyin

Σχόλια


bottom of page