top of page
  • Yazarın fotoğrafıShiv

İtiraf ediyorum.

Güncelleme tarihi: 13 Haz 2022

Galiba biraz taraflı davranıyorum, yeni yeni fark ediyorum. Kötü olmayı o kadar kolay kabul ediyorum ki şimdi anlıyorum. Neden beni sevemediğini az önce kavradım.


Çünkü çıkacak herhangi bir sorunda, sorumluluğu üstlenip insanları rahatlatmayı seviyorum. Kötü ben olayım da kimsenin kafası ağrımasın diyorum. Hatta o kadar umursamıyorum ki açıklama yapmaya bile gerek duymuyorum. Hamam böceğine yapacağım açıklama ne olabilir ki. Haklı olmak tek derdi ya da yemek istedikleri. Doyurduktan sonra kendisini -ego- devam ediyor hayatına, arkasında ne bıraktığına bakmadan.


Anlamaya başlıyorum seni, çünkü ortada bir şey yokken senin kaldırabileceğini düşünüp kötü oluyorum. Kaldırabiliyorsun aslında ama bana karşı takındığın tavır şimdi mantıklı geliyor. Kim bu kadar hırpalansa her fırsatta sorun çıkarmaya ant içer. Bazen, değil bazen her zaman kaçırıyorum gözden. Kazandıklarıma o kadar odaklanıyorum ki, kendimden kaybettiklerimin farkına varamıyorum. Özür dilerim senden.


Asıl gösteri meraklısı benim belki de. Ama benim ki değil maddi, manevi. Gösteriş meraklısı ha. İyi görünmeye çalışan narsist biriyim herhalde. İhtiyacım var terapiye.


Yardım et Darky, özür dilerim senden.

Seni düzenli olarak ezmekten ve soktuğum konumdan dolayı utanıyorum kendimden.38 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Sulu Beyin

Comments


bottom of page